Budou miminku sedět? Bude mě to bavit?

Bojíte se investovat do něčeho, co nevíte, jestli bude vašemu miminku sedět a jestli vás to bude vůbec bavit? Už neváhejte, půjčte si plenky a vše ostatní, co je k pohodlnému látkování potřeba a vyzkoušejte si to rovnou...

Mám také děti, látkovat jsem začala pro neuvěřitelnou spotřebu plenek, obíhání obchodů s plenami v akci a vzhledem k množství špinavých papírovek, nemožnosti vyhodit další odpad z naší domácnosti. Na zdraví a životní prostředí jsem v té době tolik nemyslela...:)

Začala jsem zkoušet a pátrat, vyzkoušela jsem různé druhy plenek, než jsem našla ty, které na 100% vyhovovaly. 

Nyní nejenže ušetřím, ale používání látkových plen je i velmi zdravé pro dítě a šetřím přírodu, nebudu vám tajit, mám ze sebe prostě radost:)

Látkování je velmi snadné, bez žehlení a vyvařování:) ...a hrozně mě baví. Baví i další maminky, se kterými jsme se rozhodly, že nabídnem ostatním maminkám si vyzkoušet plenky..za příjatelnou cenu. Stačí si vybrat. Už nemusíte hledat, zkoušet a kupovat něco, co vám nevyhovuje a to pak po bazarech zase znovu prodávat.

Jak půjčovna funguje?

1)  Vyberte si o co máte zájem si zapůjčit a název plenky/plenek nám napište rovnou na ecobabynz@gmail.com

2) Zaplatíte zálohu (podle množstí zapůjčeného zboží vám na email přijde konkrétní cena)

349,-/kalhotky s vnitřní vložkou (mikrovlákno, bambus), 220,-/taška

* při zapůjčení 1 plenky vám bude do balíčku autoamticky přibalen malý vzorek separaček. V případě zapůjčení většího počtu pleneček si musíte zakoupit vlastní separační roli - 150,-

3) Balíček bude odeslán po připsání platby ba účet

*  Délka zapůjčení je 8 pracovních dnů a začne běžet, až vám balíček dorazí domů, 9 den odesíláte vše zpět. Po zpětném obdržení balíčku vám bude vrácena záloha, ze které se odečte naše poštovné (které bylo placeno při odeslání balíčku na vaši adresu) + půjčovné za plenku, případně další zapůjčené věci.  U každého zboží je napsané půjčovné i záloha.

Půjčovna se stále připravuje, pokud již nyní máte o zapůjčení zájem, prosím kontaktujte nás přímo na ecobabynz@gmail.com, máme také děti, kterým se musíme věnovat, snažíme se vše vyřizovat co nejrychleji, většinou do několika hodin, ale prosíme o pochopení, děkujeme:)