Suedecloth (50x50cm)

in 
60,00 Kč
Evid. č. poly01:

Pokud hledáte látku, která pro Vaše plenky zaručí suchý pocit na pokožce, tohle je Váš člověk - tedy látka. Přírodní látky to neumí, takže jsme přidali suedecloth.

Složení 100% polyester, šíře 152cm

Látka na povrchu vypadá trochu jako aksamit, je heboučká a příjemná. Zespodu je hladká. Dobře se s ní šije.

Látka odvádí vlhkost od pokožky do sací vrstvy, používá se nejčastěji na kapsové plenky. Rychle schne a velmi snadno se čistí nejen od počůrání. Látka je tkaná, takže není pružná.

Lze šít normálními jehlami, používejte polyesterové nitě abyste předešli táhnutí vlhkosti. Nesráží se, není potřeba předepírat.

Dovoz z USA, tam má certifikáty pro děti.

Prodáváme po plenkových kouscích a po celých metrech.

Cena:60,00 Kč

Dobrý den, mohu tuto látku použít i jako dotykovou(k zadečku) při šití kalhotkových plenek nebo není vhodná? Díky

Re: dotykova vrstva

Dobrý den,

ano, suede se používá jako suchá dotyková vrstva, i když osobně to nepoužívám, protože nemám ráda umělou hmotu. Výhoda je, že je dítě více v suchu, nevýhoda že pak méně cítí že se počůralo :)

Terka

Dobrý den,
po ustřižení a vyprání to tvar udrželo a žádné nitky nevylezly.
Tak si myslím,že se to nemusí obšívat.

obrý den,

mikrovlákno je většinou jemný polyester, flís je silnější polyester, takže osypání buď způsobil hrubší materiál, nebo "jedovatá" barva. Můžete vyzkoušet náš mikroflís, nebo já bych osobně sáhla po přírodním materiálu - jedny z nejhebčích možností jsou aksamity - bambusový nebo biobavlněný. Jen přírodních materiálů bude malé mokré při počůrání a bude potřeba přebalit, nicméně si myslím, že to stojí za to (polyester na tělo nemám moc ráda...)

Terka

 

Dobrý den,
myslíte, že by suedecloth šlo použít jako vnitřní vrstva pro plenkové plavky? Venkovní PUL, vnitřní suedecloth. Stačí to tak nebo mám dát ještě něco mezi? ....nemám to nijak odkoukané, ale savá vrstva by tam asi ani být neměla, ať nejde mimčo ke dnu že? :-D
Veronika

Re: plenkove plavky

Dobry den,

jojo, suede, nebo flís by fungoval dobře, ten se nenacucá a nehodu chytí. Savá vrstva z přírodního materiálu nemá moc smysl, ta se nasaje tím bazénem :)

Terka

Zdravím, tak já měla doma nevyužitý čtverec suedeclothu,tak jsem nastříhala na separační plenky, bohužel se mi ale neosvědčily, tím, že je rubová strana hladká, tak se po plence sune a tím pádem bývá "materiál" koliíkrát stejně všude jen ne na separačce, kupte spíš flís (microflís) oboustranný, ten se mi na separačky osvědčil mnohem líp

 

 Suedecloth určitě bude, protože je o něj zájem. Momentálně v souladu s naším dlouhodobějším snažením testujeme českou verzi, tak držte palce. Jestli to vyjde, mohl by být cca do měsíce český, jestli ne, bude opět cizí také cca do měsíce.

 

Suedecloth

V této kategorii nejsou žádné produkty.