Svrchní PUL kalhotky jsou kalhotky, které oblékáme na plenku nebo jiné " savé jádro", abychom zabránili pronikání  vlhkosti na oblečení. 

Naše "svrcháčky"  jsou vhodné pro děti od3 -16 kg  a jdou používat samostatně s jinými typy vnitřních savých plen:) 

Jako savé jádro do těchto kalhotek můžete použít klasické čtvercové pleny, vícevrstevné pleny  nebo cokoliv jiného, co dobře saje:) 

Vnitřní vložka není součástí možnost dokoupit: Vnitřní vložky do látkových plenek. 

Specifikace svrchních PUL kalhotek

  • Velikost je nastavitelná v přední části i kolem pasu (3-16kg)
  •  Suchý zip je hodně široký, takže umožňuje výbornou míru přizpůsobení kalhotek miminku.
  • 100% polyester laminovaný polyuretan  tvoří speciální prodyšnou membránu - propouští vzduch ke kůži, ale nepropouští vlhkost ven
  • Jako savé jádrů do těchto kalhotel můžete použít klasické čtvercové pleny, vícevrstevné pleny  nebo cokoliv jiného, co dobře saje:) 
  • Savé vnitřní vložky  do svrchních PUL kalhotek můžete dokoupit v sekci - Vnitřní vložky do látkových plenek. 

DOPORUČUJEME:    Svrchní PUL kalhotky se perou při znečištění stolicí nebo 1x za 2-3 dny. Nesmí se prát při teplotě vyšší než 60°C, došlo by k porušení laminace povrchu a kalhotky pak mohou protékat.  Před praním zajistěte suché zipy do tzv. "protisuchů" na vnitřní straně kalhotek. Nevystavujte vysokým teplotám a nesušte na topení ( možnost porušení voděodolného a prodyšného PUL zátěru ) ani na přímém slunci.  Nepoužívejte aviváž ani bělidlo. V sušičce je možné sušit pouze při nízké teplotě. Sušička však snižuje životnost. Nežehlete!

Produkty ECObabynz splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.